کد خبر: 802793 A

طی مراسمی بیمارستان دامپزشکی آریان شهرستان آبیک واقع در روستای ناصر آباد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، طی مراسمی و با حضور پیرمرادی مدیر کل دفتر فنی استانداری قزوین، حمید زینالی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین، شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک و دیگر مسئولان شهرستان، بیمارستان دامپزشکی آریان در روستای ناصر آباد این شهرستان در زمینی به مساحت 700 مترمربع در سه طبقه و اعتباری حدود 20 میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.

حمید زینالی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین در مراسم افتتاح این بیمارستان اظهار کرد: بیمارستان دامپزشکی آریان با توجه به وجود مرغداری ها و دامداری‌های صنعتی بسیار زیاد و تولید حجم بالای شیر استان قزوین احداث شده است.

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در این مراسم گفت: بیمارستان دامپزشکی آریان با توجه به وضعیت استراتژیک شهرستان آبیک در زمینه واحدهای دامی و طیور می‌تواند در تسهیلگری خدمات دهی به واحدهای مذکور  نقش بسزایی ایفا کند.

آرش پارسا مدیر بیمارستان دامپزشکی آریان هم در این مراسم گفت: این بیمارستان شامل خدمات درمانگاهی، آزمایشگاه، واکسیناسیون و داروخانه است.

وی افزود: با افتتاح این بیمارستان در زمینی به مساحت 500 مترمربع و ساخت آن در سه طبقه و 700 مترمربع با حدود 20 میلیارد ریال اعتبار احداث شده و برای 20 نفر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

این مدیر بیمارستان ادامه داد: توسعه بیمارستان دامپزشکی آریان در قالب کلینیک درمانگاه و آزمایشگاه تخصصی در دستور کار قرار دارد که زمین آن تهیه شده و با احداث آن، برای 10 نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

 

اشتغال بیمارستان زمین فرماندار شهرستان دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر