کد خبر: 802322 A

فرمانده نیروی انتظامی استان خبر داد:

۱۱۲ طرح ارتقای امنیت اجتماعی از ابتدای امسال تاکنون در استان قزوین اجرا شده که در جریان آن یک هزار و ۵۰ مجرم و خلافکار دستگیر شده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان قزوین با اعلام این خبر گفت:  طرح های امنیت بخش پلیس همواره با هدف ارتقای رضایت مندی عمومی شهروندان در نقاط جرم خیز، با جدیت تمام دنبال شده و طرح برخورد با سارقان، خرده فروشان مواد مخدر و مزاحمان از مهم ترین اولویت های پلیس در اجرای این گونه طرح هاست.

 وی ادامه داد: طی پنج ماه گذشته در ۱۱۲ مرحله طرح های عملیاتی انجام شده، یک هزار و ۵۳ نفر سارق، فروشنده مواد مخدر، نگهدارنده، قاچاقچی، معتاد متجاهر و... دستگیر شدند.

 این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ۱۲۴ کیلو و ۹۷۳ گرم مواد مخدر در این طرح ها کشف شده است، خاطر نشان کرد: کشف ۲۱ هزارو ۲۰۰ لیتر سوخت قاچاق از جمله توفیقات پلیس در اجرای این طرح ها بوده است.

 فرمانده انتظامی استان قزوین یادآور شد: کشف ۱۱ موتور سیکلت سرقتی، پنج خودرو ، ۳ دوچرخه، ۴ گوشی تلفن همراه، ۲ هزار عدد قطعات گوشی تلفن همراه، و کشف اموالی از قبیل طلا، موتور آب، فلش مموری، آلات و ادوات سرقت از دیگر توفیقات پلیس در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان بوده است.

 سردار حاجیان افزود: در راستای مقابله با سرقت نیز ۱۲۲ واحد صنفی ضایعاتی غیرمجاز متخلف مهر و موم و با ۲۹ خودرو دارای شیشه دودی خارج از ضوابط برخورد شد.

 وی با بیان اینکه در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت شهروندان طرح های انتظامی و ترافیکی به طور مستمر در استان اجرا می شود و تاکید پلیس بر ضرورت توجه هر چه بیشتر شهروندان به نکات ایمنی است، گفت: سامانه ‌تلفنی ۱۱۰ در تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شهروندان و دریافت گزارش ها و اطلاعات آنان در حوزه نظم و امنیت اجتماعی و برخورد قانونی با هنجارشکنان است.

  سردار حاجیان تاکید کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جای جای این کشور اسلامی در تامین و حفظ این امنیت کوشا بوده و با هرگونه اقدام که باعث خللی در این موضوع شود به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

 

استان قزوین جرم خودرو نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر