کد خبر: 800929 A

پنجاه و دومین اجلاس معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های سراسر کشور نهم و دهم شهریورماه به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، معاون آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با اعلام این خبر افزود: این اجلاس هر ساله با حضور معاونان آموزشی تمام دانشگاه‌ها، تعدادی از نمایندگان مجلس و معاونان وزارتخانه‌های دیگر به منظور بررسی چالش‌های این حوزه و تبیین آخرین سیاستگذاری‌های آموزشی و تحصیلات تکمیلی در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

حمید کاویانی با بیان اینکه هر سال نیز یک محور اصلی برای این اجلاس‌ها انتخاب می‌شود، افزود: در اجلاس پنجاه و دوم نیز سیاست‌های آموزش عالی در حوزه آموزش واکاوی و ارزیابی شده و راهکارهای پیشنهادی در این خصوص ارایه می‌شود.

 وی همچنین از برگزاری ۶ نشست تخصصی در این اجلاس دو روزه خبر داد و اضافه کرد: این نشست ها در موضوعات برنامه ریزی درسی، مقررات و آئین نامه‌های آموزشی، پذیرش دانشجو و استعدادهای درخشان، ارتباطات بین المللی شامل پذیرش دانشجوی خارجی و دوره‌های مشترک با دانشگاه‌های خارجی)، گسترش آموزش عالی، سیاست‌های آموزشی مبتنی بر تحلیل نتایج سیاست‌های آموزشی گذشته و موقعیت آموزش عالی در آینده برگزار می‌شوند.

 

امام خمینی تحصیلات تکمیلی دانشجو معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر