کد خبر: 800769 A

صبح امروز صورت گرفت؛

اولین دفتر خدمات الکترونیک قضایی آبگرم با حضور جمعی از مسئولان این بخش افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در مراسمی که صبح پنجشنبه با حضور امام جمعه، رئیس حوزه قضایی، مدیران اجرایی و مردم بخش آبگرم برگزار شد، اولین دفتر خدمات الکترونیک قضایی این بخش افتتاح شد.

رضا محمدی رئیس حوزه قضایی بخش آبگرم در این مراسم گفت: دستگاه قضایی به دنبال این است که مردم خدمات این دستگاه را به سرعت و با سهولت دریافت کنند که ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در همین راستا بوده است که مردم خدمات دستگاه قضایی را بدون مراجعه به محاکم قضایی دریافت کنند.

وی افزود: با ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و سامانه ثنا از تراکم جمعیت و رفت و آمد مردم در محاکم قضایی جلوگیری و موجب تسریع در دریافت خدمات دستگاه قضایی و رسیدگی به درخواست ها و پرونده ها می شود.

محمدی در ادامه بیان کرد: ما در دستگاه قضایی به دنبال این هستیم که مردم فقط در زمان رسیدگی پرونده در محاکم حضور داشته باشند و سایر امور را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و یا از طریق سامانه های طراحی شده و در منزل پیگیری کنند.

رئیس‌حوزه قضایی بخش آبگرم در پایان خاطرنشان کرد: بدون شک راه‌اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و سامانه‌های سمپ و ثنا در جهت حفظ آبرو و حیثیت افراد بوده است و امیدواریم مردم نیز با همراهی خود به دستگاه قضایی کمک کنند تا این خدمات گسترش یابد. 

الکترونیک امام جمعه دستگاه قضایی قضایی خدمات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر