کد خبر: 800414 A

فرماندار قزوین خبر داد:

فرماندار قزوین گفت: دلیل اصلی مهجور ماندن شهرک صنعتی لیا بی‌عدالتی در بازدیدهای میدانی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، محمد شفیعی با تاکید بر اجرای عدالت در بازدید‌های میدانی بیان کرد: بی‌عدالتی در بازدید‌ها و معرفی شهرک صنعتی لیا باعث کند شدن چرخه تولید در این شهرک شده است.

فرماندار قزوین گفت: متاسفانه شاهد تبعیض در انتخاب و معرفی واحد‌های تولیدی برای بازدید‌های میدانی توسط مسئولان هستیم که به جرات می‌توان گفت دلیل اصلی مهجور ماندن این شهرک بی‌توجهی به واحد‌های تولیدی و کم تحرکی برخی از مسئولان این شهرک صنعتی است.

وی افزود عده زیادی از کارگران چشم انتظار نگاه ویژه دولت و ورود سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای رونق تولید در واحد‌های صنعتی خود هستند که این امر تنها با اجرای عدالت در بازدید‌ها، توجه ویژه و معرفی این شهرک به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تحقق می‌یابد.

شهرک صنعتی لیا با فاصله ۱۴ کیلومتری از شهرستان قزوین جزو شهرک های صنعتی با ظرفیت بالا دراستان است که با ۲۵ سال سابقه در امر تولید نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به چرخه تولید دارد.

اما متاسفانه به دلیل بی‌توجهی به ترمیم و احیای زیر ساخت‌ها و کم تحرکی برخی از مسئولان مرتبط با این شهرک از ۴۸۴ واحد تولیدی به ثبت رسیده تنها حدود ۳۰۰ شرکت مشغول فعالیت هستند؛ که حل این مشکل  عزمی راسخ، مدیریت واحد و پیگیری دلسوزانه را می‌طلبد .

 

 

 

 

دولت سرمایه گذاران کم تحرکی شهرک فرماندار قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر