کد خبر: 799935 A

معاون سپاه صاحب الامر «عج» قزوین:

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر«عج» استان قزوین با بیان اینکه همه جناح‌های سیاسی برای سربلندی نظام تلاش می‌کنند، گفت: خبرنگاران باید قدر خود را بدانند و خطوط قرمز را رعایت کنند که بیشتر رسانه های استان این مهم را رعایت می‌کنند.

به گزارش ایلنا از قزوین، سرهنگ پاسدار ابوالفضل طاهرخانی معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر«عج» استان قزوین به همراه سرهنگ پاسدار محمدکشاورز مسئول بسیج رسانه استان قزوین‌صبح امروز با سرپرست خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین دیدار کرد.

معاون‌هماهنگ کننده سپاه‌صاحب الامر«عج» استان قزوین در این دیدار اظهارکرد: استان قزوین خبرگزاری‌های فعال و خوبی دارد گرچه نگاه ها، جناح ها و جریان‌های سیاسی وجود دارد که باید هم وجود داشته باشد چرا که همه متعلق به نظام هستیم و برای سربلندی کشور تلاش می‌کنیم.

طاهرخانی افزود: در استان قزوین اغلب اصحاب رسانه خط قرمزها را رعایت می‌کنند که باید تلاش شود خطوط قرمز همیشه رعایت شود.

این مسئول ادامه داد: مجموعه خبرگزاری ایلنای مرکز قزوین دارای افراد بانشاط، کار بلد، فهیم بوده و با رعایت انصاف، مطابق با واقعیت به انعکاس اخبار می‌پردازند.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر«عج» استان قزوین اضافه کرد: هر سال از سوی مسئولان استان قزوین قول‌هایی برای رفع مشکلات خبرنگاران داده می‌شود که امیدواریم امسال به طور اساسی مشکلات حل و فصل شود و سال آینده در آستانه روز خبرنگار شاهد وجود مشکلات خبرنگاران نباشیم.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: امسال تلاش شد از طریق روابط عمومی و بسیج رسانه استان قزوین برنامه‌های مختلفی برای خبرنگاران از جمله برنامه‌های ورزشی و تفریحی پیش بینی شود که به اجرا هم درآمد و هدف هم این بود که ارادت خود را به قشر رسانه نشان دهیم.

وی اذعان کرد: حضرت زینب «س» بی بدیل ترین نقش را پس از واقعه کربلا ایفا کرد و با اطلاع رسانی چهره واقعی یزید و یزیدیان را برای همگان آشکار ساخت.

این مسئول افزود: از افتخارات جهان اسلام و عالم تشیع کربلا و نهضت عاشورای امام حسین «ع» است و هرچه عزت، اقتدار و افتخار داریم از عاشورا و کربلاست.

استان قزوین بسیج رسانه مشکلات ابوالفضل طاهرخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر