کد خبر: 795081 A

در ملاقات مردمی رئیس کل دادگستری قزوین انجام شد؛

حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی رئیس کل دادگستری قزوین در جلسه ملاقات مردمی به درخواست های قضایی ۲۱ نفر از شهروندان رسیدگی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در این ملاقات عمومی، مراجعه کنندگان مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی خود را که اغلب به صورت پرونده در حوزه های مختلف قضایی استان مطرح است، با رئیس کل دادگستری استان در میان گذاشتند و ایشان نیز حسب مورد پس از بررسی های لازم، دستورهای مقتضی را صادر کردند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین در این جلسه اظهار داشت: دغدغه اصلی دستگاه قضا رسیدگی به امور قضایی شهروندان به بهترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان است که موجب حفظ کرامت مراجعه‌کنندگان و صیانت از ارزش‌های انسانی در قوه قضائیه می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی افزود: مردم نباید به جز از مسائل و دعاوی موجود در پرونده ها درگیر مسائل جانبی باشند، چون این موضوع روح و روان اشخاص را آزرده کرده و زمینه بدخلقی و بروز برخی جرایم و آسیب های اجتماعی را فراهم می آورد.

رئیس کل دادگستری قزوین اظهار داشت: در این راستا در دیدارهای مستمر هفتگی، تلاش می شود زمینه خدمت رسانی بهتر به مردم شریف استان و تسریع در احقاق حقوق آنان بیش از پیش فراهم شود.

۲۲۳ درخواست قضایی شهروندان قزوین از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب دیدارهای چهره به چهره با مسئولان قضایی مورد بررسی قرار گرفته است.

حقوق رئیس کل دادگستری استان قوه قضائیه رییس کل دادگستری رئیس کل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر