کد خبر: 794918 A

نمایشگاه ملزومات جهیزیه و ازدواج عصر دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین قزوین گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته ازدواج و در راستای کمک به تسهیل این امر حسنه، این نمایشگاه تا ۱۸ مرداد ماه دایر خواهد بود.

علی اصغر حاجی محمدی اظهار  داشت: بیش از ۷۰ مشارکت کننده از استان های اصفهان، همدان، تهران، البرز، قزوین، آذربایجان شرقی گیلان و کرمانشاه در عرصه‌های مختلف شامل لوازم خانگی، مبلمان، فرش ماشینی و دستباف، لوازم آشپزخانه، لوستر، سرویس و کالای خواب، دکوراسیون منزل  و صنایع دستی به ارائه و معرفی محصولات و تولیدات خود خواهند پرداخت.

وی  افزود: برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین یادآور شد: محصولات و کالاهای نمایشگاه فوق با ارائه تخفیفات و تسهیلات ویژه و به صورت اقساطی عرضه خواهد شد.

این مسئول  اعلام کرد: نمایشگاه ملزومات جهیزیه و ازدواج در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.

 

آذربایجان شرقی ازدواج اصفهان صنایع دستی فرش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر