کد خبر: 794490 A

برق برخی نقاط بخش مرکزی شهرستان قزوین فردا دوشنبه به دلیل تعمیرات شبکه به طور موقت قطع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، در  اطلاعیه شرکت گاز استان قزوین که روز یکشنبه صادر شده، آمده است:  گاز مشترکین  منطقه باغ عمران شهر اقبالیه، خیابان های چهارده معصوم و عزیزی و روستاهای چوبیندر و خیرآباد به علت تعمیرات اضطراری، از ساعت ۷ صبح  الی ۱۹ عصر روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۱۴ قطع خواهد شد.

در ادامه این اطلاعیه آورده شده است: شرکت گاز استان قزوین ضمن عذرخواهی، از مشترکین گرانقدر شهر اقبالیه خواست ضمن رعایت کامل نکات ایمنی از بسته بودن شیرهای وسایل گازسوز تا قبل از وصل مجدد گاز اطمینان یابند و از دستکاری تجهیزات مربوطه همچون کنتور و رگلاتور نیز خودداری کنند.

این اطلاعیه می افزاید: بلافاصله پس از اتمام تعمیرات، وصل مجدد گاز مشترکین از طریق مراجعه حضوری کارکنان امداد انجام می‌شود. بر همین اساس و به منظور رعایت کامل مسائل ایمنی در زمان وصل گاز، حضور مشترکین در محل الزامی است.

در بخش پایانی این اطلاعیه نیز آمده است: مشترکین گرامی محدوده اعلام شده در صورت نیاز می‌توانند با شماره تلفن‌های ۱۹۴و یا ۳۳۴۱۱۱۱۴- ۰۲۸  پست امداد شهر اقبالیه و شماره تلفن ۰۲۸۳۳۳۷۲۴۰۹ دفتر روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین تماس بگیرند.

 

استان قزوین روابط عمومی شماره تلفن گاز قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر