کد خبر: 793307 A

با حضور معاون وزیر ورزش صورت گرفت؛

ارسال کاروان تجهیزات ورزشی برای ۲۵ خانه روستایی قزوین روز پنجشنبه با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان انجام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در این مراسم که در محوطه استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: سال قبل ۱۰۳ خانه ورزش روستایی در سطح استان تجهیز شدند و قزوین از این لحاظ هم طراز استان های تیپ یک کشور عمل کرد.

عباس علایی مقدم افزود: تا پایان سال نیز تجهیز ۱۰۰ خانه ورزش روستایی دیگر در برنامه قرار گرفته است که نقش موثری در توسعه ورزش قهرمانی و همگانی در سطح استان ایفا می کند.

وی اضافه کرد: دهیاران، بخشداران و فرمانداران در این طرح برای اهدای فضای مناسب برای راه اندازی خانه‌های ورزش روستایی همکاری و هماهنگی خوبی داشتند که باید از اهتمام آنها در این زمینه تشکر کرد.

علایی مقدم افزود: تاکنون ۱۰ طرح ورزشی در سطح استان آماده بهره برداری شده‌اند که پنج مورد آنها در روستاها قرار دارند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد: همچنین در ادامه تکمیل ۳۵ طرح ورزشی دیگر استان در دستور کار قرار دارد که ۱۵ مورد آنها در روستا واقع شده اند.

وی افزود:توسعه خانه های ورزش روستایی و تخصیص اعتبارات ارزش افزوده از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نقش موثری در باب ورزش همگانی و قهرمانی داشته است و باید از همکاری همه مسئولان در این زمینه تشکر کنیم.

 حدود ۶۳۰ روستای استان قزوین داری دهیاری هستند.

استان قزوین معاون معاون وزیر وزارت ورزش و جوانان تجهیزات ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر