کد خبر: 793253 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین:

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: نیازمند راه اندازی فضاهای تخصصی در ورزش قهرمانی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی صبح امروز به میزبانی هیات تیراندازی استان قزوین و با حضور جمعی از مسئولان ورزشی در سالن باغستان قزوین برگزار شد.

عباس علایی‌مقدم در این مجمع اظهار داشت: قدوم شما مسئولان را به شهر شهیدپرور و سرافراز شهیدان خیرمقدم داریم چرا که قزوین سه هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

وی افزود: در حوزه ظرفیت‌های ورزشی قزوین می توان به فعالان شناخته شده و برتری همچون مهدی لشگری، رضاعلیپورها و بهمن عسگری و ورزشکاران دیگر اشاره کرد که رتبه ها و موفقیت هایی را برای استان در عرصه کشوری کسب کرده اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین بیان کرد: مدتی که توفیق خدمت گذاری داشتیم و از زحمات زکی زاده مسئول هیات تیراندازی استان تقدیر و تشکر داریم.

علایی مقدم عنوان کرد: قزوین می‌تواند دارای اماکن ورزشی باشد و تلاش داریم تمام اماکن به هیات واگذار شود و سامانه ستاد داشته باشند.

وی اضافه کرد: برای ورزش قهرمانی نیازمند فضاهای تخصصی هستیم و سعی کردیم دیدگاه مناسبی نسبت به رشته تیراندازی داشته باشیم و یکی از سالن های تیراندازی با همکاری رئیس هیات تیراندازی استان افتتاح شد و امیدواریم قدم هایی را در این رشته برداریم.

استان قزوین انقلاب مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان اماکن ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر