کد خبر: 792557 A

صالحی تاکید کرد:

مدیرکل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری قزوین گفت: باید با تعامل و همدلی و پرهیز از مسایل حاشیه ای در راستای حل مشکلات شهر و شهروندان گام برداریم.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، مصطفی صالحی روز سه‌شنبه در آئین تودیع و معارفه شهردار خرمدشت با تاکید بر اینکه مدیریت شهری را باید بر اساس عقلانیت، تجربه و تخصص پیش برد، افزود: هر شهر باید با توجه به شرایط منطقه ای از ظرفیت‌های خود به درستی استفاده کند تا به یک توسعه پایدار دست یابد.

این مسئول خطاب به شهرداران گفت: باید با تعامل و همدلی و پرهیز از مسایل حاشیه ای در راستای حل مشکلات شهر و شهروندان گام برداریم.

.وی در ادامه افزود: یکی از مشکلات جدی شهرداری‌ها در شرایط فعلی افزایش هزینه‌ها و کاهش درآمدهای پایدار است که در این راستا باید با مدیریت درست هزینه ها و توجه به ایجاد درآمدهای پایدار بر این مشکلات غلبه کنیم.

صالحی در ادمه ضمن بیان شیوه توزیع اعتبارات دولتی در شهرداری‌ها ابراز امیدواری کرد که در سال جاری بتوانیم کمک‌های خوبی را خصوصا به شهرهای زیر پنجاه هزار نفر در زمینه‌های توزیع قیر، اعتبارات سرمایه گذاری، اعتبارات سوخت، و... انجام دهیم.

وی در ادامه تصریح کرد: از ‌شهردار جدید انتظار داریم با مدیریت بیشتر مسائل مشکلات شهر را بخصوص به مسایل فرهنگ توجه جدی داشته و همچنین نیروهای مازاد که خیلی از اعتبارات را به خود اختصاص داده و اجرای پروژه های را تحت تاثیر گذاشته حل و فصل کند.

در پایان این مراسم،  مجید زارع پور به عنوان شهردار جدید خرمدشت معارفه شد.

خرمدشت از شهرهای شهرستان تاکستان است و در غرب استان قزوین قرار دارد.

استان قزوین شوراهای اسلامی مشکلات مشکلات مردم معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر