کد خبر: 788214 A

کشاورز مطرح کرد:

مدیریت جدید بر بدنه ساختار تشکیلاتی شهرداری قزوین افزوده می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین گفت: منطقه بندی جدید شهرداری قزوین بر اساس دستورالعمل منطقه بندی و محله بندی مصوب وزارت کشور صورت گرفته و سعی بر این بوده تا مرزهای عرفی محلات قدیمی شهر حفظ شوند.

عباس کشاورز در خصوص مزایای افزایش تعداد مدیریت مناطق شهری، اظهار داشت: تسهیل در دسترسی شهروندان به مراکز ارائه دهنده خدمات مدیریت شهری، ارتقای متوازن کیفیت زندگی در محلات شهر، کاهش تردد شهروندان در سطح شهر، ارتقای عدالت فضایی و اجتماعی و گذر از تمرکزگرایی به تمرکز زدایی از اهداف و مزایای افزایش تعداد مدیریت مناطق شهری است.

این مقام مسئول تصریح کرد: لایحه اجرای منطقه بندی جدید برای تقدیم به صحن شورای اسلامی شهر آماده شده است و پس از تصویب شورا، برنامه ریزی برای عملیات استقرار و تجهیز منطقه چهار و انتقال پرونده های شهرسازی محدوده منطقه جدید اجرایی خواهد شد.

کشاورز با اشاره به اینکه به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز منطقه چهار به هیچ وجه جذب نیروی جدید صورت نمی‌گیرد، افزود: تأمین نیرو از محل نیروهای متخصص و ماهر موجود در مناطق، معاونت ها و سازمان های تابعه صورت خواهد گرفت.

شهرداری لایحه نیروی انسانی برنامه ریزی عباس کشاورز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر