کد خبر: 785477 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین‌گفت: 600 میلیارد ریال از محل اعتبارات بند ه تبصره ۵ قانون بودجه سال ۹۷ به اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین رسید که ۱۸۰ میلیارد ریال آن استانی و بقیه نیز ابلاغی بوده که ۱۰۰ درصد آن نیز تخصیص یافته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: با تخصیص اعتبار یاد شده احداث باند دوم جاده دانسفهان-سه راهی رحیم آباد با ۱۷۰ میلیارد ریال و همچنین احداث باند دوم بویین زهرا-ساوه، حوالی گردنه هجیب با ۱۰۵ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.

مسعود حق لطفی ادامه داد: احداث جاده سه راهی دانسفهان-شامی شاپ (قطعه اک به اسفرورین) با ۲۰ میلیارد ریال، ادامه عملیات راه اصلی قزوین-تنکابن با ۶۰ میلیارد ریال و راه اصلی قزوین-کلاچای با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار از همین محل صورت گرفته است.

وی، میزان تخصیص اعتبارات یاد شده از محل بند ه تبصره ۵ قانون بودجه سال ۹۷ را بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: با تلاش‌های صورت گرفته بالغ بر سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال آن به استان قزوین تخصیص یافت.

به گفته این مسئول، سال گذشته اعتبارات اداره کل راه و شهرسازی استان بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال بود که امسال این میزان به ۶۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

حق لطفی ادامه داد: با توجه به افزایش ۲ برابری اعتبار یاد شده و تزریق آن به پروژه‌های در دست احداث، امیدواریم روند ساخت و ساز طرح‌های عمرانی موجود در سطح استان از شتاب بیشتری برخوردار شود.

جاده راه و شهرسازی ساخت و ساز قانون بودجه اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر