کد خبر: 780309 A

فرماندار آوج مطرح کرد:

فرماندار شهرستان آوج گفت: باید در برابر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی احساس مسئولیت داشته باشیم و با احتیاط بیشتری رانندگی کنیم.

به‌گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، ‌نصرت الله علیرضایی روز سه‌شنبه در آئین اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران شهرستان آوج افزود: شکل گیری فرهنگ راهنمایی و رانندگی ابتدا از خانواده، سپس مدرسه و در نتیجه از بطن نهادهای فرهنگی جامعه آغاز و باید به عنوان فرهنگ عمومی در کشور نهادینه می شود.

وی تصریح کرد: اگر یک شخص بداند که با تصادف و فوت یک انسان چه آسیب‌هایی خانواده شخص فوت شده و اجتماع را تهدید می‌کند و چه خسارات و هزینه‌های جبران ناپذیری بر کشور تحمیل می شود، در رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی احساس مسئولیت بیشتری کرده و با احتیاط بیشتری رانندگی خواهد کرد.

فرماندارآوج در ادامه تاکید کرد: در آبادانی و توسعه مناطق محروم هم نباید منتظر وقوع معجزه باشیم بلکه باید با احساس مسئولیت و نهادینه کردن فرهنگ انسجام ووحدت و مشارکت درخدمت رسانی بیش از پیش تلاش کنیم.

وی افزود: صاحبان فکر و ایده وسرمایه با تعامل و همکاری برای آبادانی روستاها تلاش کنند و ما را نیز در مسیر خدمت یاری نمایند.

‌شهرستان آوج به مرکزیت شهری به همین نام در جنوب غرب استان قزوین قرار دارد.

جامعه خانواده راهنمایی و رانندگی مقررات راهنمایی و رانندگی موتور سواران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر