کد خبر: 778433 A

مدیر انجمن موسیقی قزوین خبرداد:

مدیر انجمن موسیقی استان قزوین از برگزاری دوره جدید آموزش موسیقی توسط استاد شریف لطفی موسیقی‌دان مطرح کشور در این استان خبر داد.

مصطفی عبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی انجمن موسیقی قزوین در دوره جدید، افزایش سطح علمی جامعه موسیقی قزوین است.

وی افزود: به همین دلیل طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تصمیم گرفتیم از توان علمی و تجربی اساتید مطرح حوزه موسیقی در راستای افزایش مهارت‌های نظری و تجربی هنرجویان، مدرسان و علاقمندان استفاده کنیم.

مدیر انجمن موسیقی قزوین ادامه داد: طبق هماهنگی‌های انجام شده با انجمن فیلارمونیک ایران از استاد شریف لطفی موسیقیدان، مدرس و استاد دانشگاه جهت تدریس و برگزاری آموزش نظری در انجمن موسیقی قزوین دعوت به عمل آمده است.

عبادی‌ بیان کرد: خوشبختانه با موافقت این موسیقی‌دان برجسته، کلاس‌های آموزشی در دو جلسه برای علاقمندان در محل انجمن موسیقی قزوین برگزار شده  است.

وی افزود: در جلسه نخست موضوعاتی  مانند مبانی و اصول اجرای موسیقی مطرح شده و در جلسه دوم مقوله اصول آفرینش در موسیقی ایرانی مورد تدریس قرار گرفته است.

عبادی تصریح کرد: در جلسه‌ای جداگانه از تمام مدرسین موسیقی در قزوین دعوت به عمل آمده تا در جلسه بحث و گفت و گوی آزاد که با حضور استاد شریف لطفی برگزار شد، حضور یابند.

وی یادآور شد: در این جلسه اساتید موسیقی به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و از تجربیات شریف لطفی استاد و مدرس موسیقی  استفاده کردند.

استاد دانشگاه استان قزوین ایران جامعه موسیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر