کد خبر: 767454 A

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از اعزام 10 دستگاه کامیون راهداری این اداره کل به بندر امام خمینی (ره) برای حمل چغندرقند به کارخانه قند قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، افشین پیرنون با اعلام این خبر گفت: با توجه به کمبود کامیون برای حمل چغندر قند از بندر امام ، شوش و استان خوزستان و نیاز مبرم به انواع کامیون برای حمل بار مقدار زیادی کالاهای اساسی استان در بنادر جنوبی در انبارها منتظر اعزام کامیون هستند و تاکنون تعداد زیادی از کامیون های بخش خصوصی و 10 دستگاه کامیون‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به این مناطق اعزام شده‌اند.

وی با قدردانی از همکاری انجمن‌های صنفی شرکت ها و رانندگان به منظور همکاری و همدلی و ارائه کارنامه قبولی در شرایط مختلف مانند 26 آذر سال 62 و همکاری سال 97 افزود : 30 درصد سهمیه سوخت کامیون های اعزامی به بنادر جنوبی اضافه می‌شود و به کامیون‌های با ظرفیت 20 تن به بالا به سقف سهمیه عملکردی اضافه می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین ادامه داد:  انتظار داریم روزانه 10 درصد کل بارنامه‌های صادره هر شرکت مختص کامیون‌های اعزامی به بنادر جنوبی باشد.

وی یادآور شد : برای پشتیبانی از این شرایط 10 دستگاه کامیون های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان را اعزام کرده‌ایم.

استان خوزستان استان قزوین امام خمینی راهداری و حمل و نقل جاده قند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر