کد خبر: 763881 A

با موضوع سیما و منظر شهری منتشر شد؛

رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: فراخوان مسابقه سراسری عکاسی سومین جشنواره ساختمان های برتر استان قزوین با موضوع سیما و منظر شهری منتشر شد.

حامد عبدالرزاقی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در قزوین افزود: دبیرخانه سومین جشنواره ساختمان‌های برتر استان قزوین با برگزاری مسابقه سراسری عکس "شهری برای همه" در پی آن است که سیما و منظر شهرهای استان قزوین را با بهره گرفتن از هنر قدرتمند و رسانه عکاسی از دریچه ای نو به معرض نمایش بگذارد.

وی با اشاره به موضوعات این جشنواره گفت: سیما و بدنه ابنیه، دورنمای ویژه هر شهر، سیما و منظر شهری در شب، نور و رنگ در شهر و زوائد بصری با دو رویکرد زشت و زیبا در سیما و منظر شهرهای استان قزوین مدنظر جشنواره هستند.

این مسئول گفت: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را که با دوربین های حرفه ای یا با تلفن همراه تهیه شده تا 15 تیرماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره واقع در دفتر انجمن سینمای جوان در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد تحویل دهند.

عبدالرزاقی اضافه کرد: در پایان این مسابقه، علاوه بر جوایز در نظر گرفته شده برای دو بخش اصلی و ویژه شامل عکاسی با دوربین حرفه ای و تلفن همراه به تعداد 50 اثر برگزیده در بخش اصلی مسابقه دیپلم افتخار و مبلغ 500 هزار ریال حق تالیف پرداخت خواهد شد.

اداره کل راه استان قزوین عکاسی هنر فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر