کد خبر: 758075 A

یاوری‌راد خبر داد:

نایب رئیس شورای شهر خاکعلی، از معرفی گزینه جدید شهرداری این شهر به استانداری قزوین خبر داد.

محمد یاوری‌راد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین گفت: برای مسند شهرداری خاکعلی، 12 نفر روزمه خود را به شورای شهر خاکعلی ارائه داده بودند که از این تعداد، دو نفر به عنوان گزینه شهرداری انتخاب شدند.

وی افزود: شورای شهر خاکعلی پس از بحث و بررسی در زمینه دو گزینه مانده برای شهرداری خاکعلی، در نهایت با پنج رأی موافق زهرا صیادی  را به عنوان گزینه جدید شهرداری خاکعلی به استانداری قزوین معرفی کردند.

نایب رئیس شورای شهر خاکعلی ادامه داد: شهرداری خاکعلی با 20 میلیارد ریال بدهی و 20 میلیارد ریال بدهی تسهیلات بانکی مواجه است این در حالی است که کارمندان شهرداری و پرسنل خدمات شهرداری هفت ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند و این مسائل به شهردار منتخب ارائه شده است.

یاوری‌راد اضافه کرد: زهرا صیادی شهردار منتخب شهرداری خاکعلی، عضو شورای شهر آبیک در چهارمین دوره شورای شهر بوده که دانشجوی دکترای حقوق است و در زمینه کارهای عمرانی و مسائل و مشکلات مختلف شهر خاکعلی با ایشان بحث و تبادل‌نظر شده است.

به گزارش ایلنا، اگر زهرا صیادی از سوی استانداری قزوین تایید و به عنوان شهردار شهر خاکعلی انتخاب شود بعد از مریم نخستین شهردار شهر محمدیه شهرستان البرز استان قزوین، دومین شهردار زن این استان خواهد بود.

استان قزوین حقوق شورای شهر شهرداری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر