کد خبر: 752637 A

در روز ارتش صورت گرفت؛

نیروهای مسلح شهرستان آبیک با شرکت در رژه خودرویی و موتوری ویژه گرامیداشت روز ارتش، اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، به مناسبت 29 فروردین روز ارتش‌جمهوری اسلامی رژه خودرویی و موتوری با حضور نیروهای مسلح شهرستان آبیک اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و سایر نیروهای مسلح برگزار شد و نیروهای مسلح با اجرای رژه و سان قدرت و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

سرهنگ اصغر کرمی فرمانده گروه مخازن و پشتیبان و آماد شهرستان آبیک در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایلنا در قزوین گفت: طبق فرمایش امام خمینی (ره) ارتش ستون فقرات و تکیه‌گاه کشور است و توان دفاعی ارتش روز به روز در حال افزایش است.

وی افزود: نیروی زمینی ارتش نوک پیکان حملات ناجوانمردانه دشمن است که به عنوان اولین خط پدافندی، مورد تهدید قرار می‌گیرد.

این مسئول نظامی ادامه داد: دشمنان با مایوس شدن از ضربه به نظام اسلامی تهدیدات همه جانبه را علیه ایران اعلام می‌کنند و با فضاسازی، به دنبال ناامید کردن مردم از پشتیبانی نظام است اما کور خوانده‌اند و ملت همواره پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند.

فرمانده گروه مخازن و پشتیبان و آماد شهرستان آبیک هدف از برگزاری رژه خودرویی و موتوری را تحکیم وحدت نیروهای مسلح سپاه، ارتش و نیروی انتظامی ذکر و اضافه کرد: این رژه بیانگر قدرت‌نمایی نیروهای مسلح در برابر دشمنان کوردل است که درصدد محدود کردن نیروها به ویژه سپاه پاسداران است و اقدام به تهدید و تحریم می‌کنند.

به گزارش ایلنا، در مراسم رژه خودروهای حمل موادغذایی، مهمات و توپ‌های گروه مخازن، خودروهای سپاه، نیروی انتظامی  و رژه موتوری گردان امنیتی سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهرستان آبیک و نیروی انتظامی شهرستان آبیک رژه و سان رفتند.

در این مراسم، از هفت خانواده شهید و سه خانواده جانباز و آزاده شهرستان آبیک تجلیل شد.

نیروهای مسلح شهرستان آبیک در مراسم رژه، ثابت کردند که همواره همراه مردم هستند و افتخار مدالی که بر سینه آنان است به حمایت مقام معظم رهبری است.

انقلاب بسیج سپاه پاسداران مقام معظم رهبری نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر