کد خبر: 752261 A

رئیس سازمان صمت قزوین مطرح کرد:

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: نمایشگاه طرح ضیافت با هدف دسترسی بهتر مردم به مایحتاج عمومی به مناسبت ماه مبارک رمضان در قزوین برپا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سعید نبیل روز چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی استان قزوین افزود: این نمایشگاه با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین و اتاق اصناف و با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین یادآور شد: محصولات موجود در این نمایشگاه بین 10 تا 20 درصد ارزان تر از قیمت معمول بازار به مصرف کنندگان عرضه خواهند شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به تلاش دستگاه‌های مسئول برای کنترل قیمت مرغ و نظارت بر عرضه این محصول، اظهار داشت: در همین راستا با مشارکت سازمان جهاد کشاورزی و با نظارت بازرسان سازمان صمت به منظور حمایت از تولید کنندگان، نهاده کنجاله سویا بین مرغداران با قیمت دولتی توزیع می‌شود.

این نشست به ریاست منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن قزوین و دیگر اعضای کارگروه تنظیم بازار برگزار شد.

استان قزوین سازمان صنعت معدن و تجارت صنایع و معادن ماه مبارک رمضان طرح ضیافت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر