کد خبر: 751937 A

مجتبی منتظری خبر داد:

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین گفت: انفجار و آتش سوزی گسترده کارگاه شارژ سیلندرهای ال پی جی که بعد از ظهر سه شنبه در حوالی میدان تهران قدیم رخ داد با تلاش آتش نشانان مهار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مجتبی منتظری افزود: حوالی ساعت 15:08 یک‌مورد انفجار و آتش‌سوزی کارگاه شارژ سیلندرهای ال پی جی به سامانه125 اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان دو ایستگاه به همراه گروه نجات عازم محل حادثه شده و در کمتر از دو دقیقه در محل حضور داشتند که به‌دلیل گستردگی آتش، آتش‌نشانان چهار ایستگاه دیگر به مکان مورد نظر اعزام شدند.

وی اظهارداشت: شدت انفجار به حدی بود که تا فاصله چندصد متری از محل وقوع حادثه صدای انفجار شنیده می‌شد اما با تلاش آتش‌نشانان در ساعت15:35 مهار شد و در حال حاضر ماموران در حال لکه‌گیری و خروج سیلندرهای گاز هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از شهروندان اقدام به نصب غیراستاندارد سیستم گاز مایع در خودروهای تک سوز خود می کنند که حوادث ناگواری را رقم می زنند.

رییس سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین تاکید کرد: شهروندان از نصب کیت‌های ال پی جی روی خودروهای خود خودداری کرده و با نصب غیراستاندارد این کیت‌ها سلامت جان و اموال خود و دیگران را به خطر نیندازند.

آتش سوزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر