کد خبر: 751839 A

‍‍ مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین خبر داد:

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: کارگاه آموزشی "آشنایی با قوانین و مقررات مالی و معاملاتی و روش های جاری امور مالی" ویژه مسئولان امور مالی دهیاری‌ها برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، اکرم نجفی مدیر کل امور روستایی و شوراها با اعلام این‌خبر افزود: با عنایت به نیازسنجی صورت گرفته از دوره‌های آموزشی دهیاران و کارکنان دهیاری‌ها، برنامه آموزشی سال ۹۸ استان تدوین و بر اساس آن آموزش‌های لازم در قالبهای کلاسی، کارگاهی، سفر آموزشی و سمینار برگزار می گردند که در این راستا اولین کارگاه آموزشی سال جاری با موضوع قوانین و مقررات مالی و معاملاتی و با هدف ارتقاء دانش شغلی مسئولان امور مالی دهیاری ها برگزار می شود.

نجفی در ادامه گفت: به دلیل اهمیت و ضرورت شفافیت امور مالی دهیاری‌ها در سال گذشته سامانه یکپارچه مالی در استان راه اندازی شد و مسئولان امور مالی موظف شدند که کلیه عملیات حسابداری دهیاری‌های سطح استان را در سامانه یکپارچه ثبت کنند.

این مقام‌مسئول همچنین افزود:در راستای ساماندهی امور مالی دهیاری‌ها، بازدید و نظارت مستمر عملکرد، جابجایی مسئولان امور مالی، جذب تعدادی از افراد متخصص در امور مالی دهیاری و برگزاری چندین جلسه و کارگاه آموزشی صورت پذیرفته است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری در پایان گفت: در نظر است در سال جاری با تداوم فعالیتهای آموزشی، در راستای بهبود و ارتقاء عملکرد دهیاریهای استان گام برداریم و در این راستا یکی از شاخصهای مهم ارزیابی عملکرد دهیاران و کارکنان دهیاری‌ها حضور در دوره های آموزشی و کسب نمره قبولی در آزمون‌ها خواهد بود.

لازم به ذکر است اولین کارگاه آموزشی مسئولان امور مالی دهیاری‌ها از تاریخ ۲۷ فروردین ماه به مدت ۱۶ ساعت توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار خواهد شد.

امور روستایی دوره های آموزشی قوانین و مقررات مالی آموزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر