کد خبر: 751529 A

همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی، کارگاه آموزشی طراحی پوستر با موضوع رونق تولید و حقوق بشر ضد آمریکایی با حضور هنرمندان در نگارخانه مهر قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری قزوین شامگاه دوشنبه در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت: این ویژه برنامه به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی با محوریت شعار رونق تولید و حقوق بشر ضد آمریکایی برگزار شد.

فرشته زارعی افزود: در این کارگاه هنرمندان قزوینی به طراحی پوستر به ‌صورت دیجیتال و دستی اقدام کردند که امیدواریم این طرح ها به‌صورت نمایشگاهی در فضای مجازی به نمایش گذاشته شود.

وی اضافه کرد: در کنار برگزاری این کارگاه ها از جوانان هنرمند برای حضور در آنها دعوت می‌شود چون استعدادیابی از جمله اهداف این کارگاه ها است.

زارعی ادامه داد: بعد از اعلام فراخوان، دانشجویان رشته گرافیک دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان از جمله دانشگاه‌های میرعماد، کار و دارالفنون در این کارگاه ثبت‌نام کرده و در آنها حضور یافتند.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری افزود: هنر یکی از بهترین ابزارها برای تبیین موضوعات مختلف است و حتی می‌توان گفت ابزاری بهتر از آن وجود ندارد.

گرافیک هنرهای تجسمی هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر