کد خبر: 748911 A

استاندار قزوین خبر داد:

زاهدی، استاندار قزوین گفت: به دستور رئیس جمهور تمام شرکتهایی که شرایط واگذاری را دارند باید واگذار شوند و بدنبال رایزنی جهت حل مشکل شرکت‌های نیمه تعطیل هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در نشست تشکل‌های کارگری که صبح امروز در دفتر استاندار برگزار شد بیان کرد: علیرغم صنعتی بودن استان و مشکلات موجود در بخش تولید و تجمع های کارگری در سال گذشته، خوشبختانه تنشی که موجب ایجاد مشکلات شود وجود نداشت و این تلاش شما تشکل ها را می‌رساند و همه باید کمک کنیم تا این مشکلات حل شود.

وی گفت: باتوجه به اینکه سال گذشته سال سختی بود و تعطیلی و تعدیل زیادی در واحدهای تولیدی وجود داشت و امسال با توجه به بحث مقام معظم رهبری، باید با توجه به اینکه ممکن است تحریم ها شدت یابد بیشترین تمرکز ما به بخش تولید و تامین مواد اولیه و رفع مشکلات بانکی جهت رونق تولید باشد.

استاندار اظهار کرد: اگر همه مدیران دولتی، کارفرمایان و سرمایه گذاران و جامعه کارگری به تولید فکر کنیم موجب رونق چرخه تولید می شود و ما با انگیزه‌ای بیشتر از سال قبل، جهت رفع موانع تولید در تلاش هستیم.

زاهدی عنوان کرد: در بحث واگذاری شرکت‌ها، به دستور رئیس جمهور تمام شرکتهایی که شرایط واگذاری را دارند باید واگذار شوند و به‌دنبال رایزنی جهت حل مشکل شرکتهای نیمه تعطیل هستیم.

 

 

بهره وری دستور رئیس جمهور رییس جمهور مشکلات تحریم ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر