کد خبر: 741450 A

سرهنگ خدایی خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین گفت: طی 2 عملیات پلیسی در استان بیش از هفت کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و هرویین کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ بیژن خدایی امروز یکشنبه در تشریح این خبر افزود: ماموران انتظامی استان حین گشت‌زنی در عوارضی آزاد راه قزوین - زنجان به یک‌دستگاه پژو 405 مشکوک شده و خودرو را متوقف کردند.

وی اضافه کرد: در بازرسی اولیه از خودرو 6 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به‌طور ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و راننده و سرنشین دستگیر شدند.

سرهنگ خدایی اظهار داشت: ماموران پلیس در اقدامی دیگر با استقرار در محورهای ارتباطی و در بازرسی از یک‌دستگاه اتوبوس به یک مسافر مشکوک شده و طی بررسی‌های به عمل آمده 504 گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و متهم را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه در این 2 عملیات سه نفر دستگیر شدند، اظهار داشت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ خدایی یادآور شد: برای مبارزه با پدیده اعتیاد نیازمند عزم همگانی و مشارکت مردم هستیم و پلیس از شهروندان درخواست دارد که هرگونه موارد مشکوک را با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

اعتیاد پلیس مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر