کد خبر: 740912 A

رشوند آوه:

مدیر عامل سازمان نوسازی و به سازی شهرداری قزوین گفت: پروژه پیاده راه سبزه میدان که بیش از سه هکتار است، تبدیل به پروسه و فرایند کاری درمرکز بافت تاریخی شهر قزوین شده و به 16 زیر پروژه تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، آرش رشوند آوه در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهری به مناسبت روز شهردار اظهار کرد: پروژه پیاده‌راه سبزه میدان نخستین پیاده راه قزوین ابعاد مختلفی از قبیل تاریخی، فرهنگی، اجتماعی، گردشگری، ترافیک، مرمت و احیا، سیما و منظر شهری داشته است.

وی افزود: تاکنون بیش از 120 جلسه فنی و ستادی با مشارکت بیش از 50 نفر در بخش‌های دولتی و غیردولتی در قالب پنج هزار نفر ساعت فعالیت جلسه‌ای برگزار کرده‌ایم که منجر به تولید بیش از400  نقشه پایه شده است.

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین افزود: پروزه مذکور با تلاش 18 کارشناس در حوزه نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین در قالب هفت گروه فنی و زیر نظر مشاور راهبردی سیدمهدی مجابی صورت گرفته است.

رشوند آوه ادامه داد: با توجه به وسعت قابل توجه پروژه که بیش از سه هکتار است، تبدیل به پروسه و فرایند کاری درمرکز بافت تاریخی شهر قزوین شده و به 16 زیر پروژه تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: قبل از اجرای عملیات سخت‌افزاری سبزه میدان، دفتر تسهیل‌گری مطالعات اجتماعی و اقتصادی تشکیل دادیم که مطالعات با بهره‌برداران، کسبه و ادارت مختلف را انجام دادیم و نخستین جشنواره عکس دارالسلطنه قزوین با محوریت دولتخانه در سبزه میدان برگزار شده است.

این مسئول با اشاره به انجام سه‌مورد بدنه‌سازی با همکاری شهرداری قزوین و شهروندان خاطرنشان کرد: پیاده‌روسازی، کف‌سازی ضلع شمال و پیاده‌راه سبزه میدان اجرایی شده که باحمایت مسئولان با برنامه‌ریزی سال آینده برای انجام عملیات در سبزه میدان اصلی هم تدبیر لازم اندیشیده می‌شود.

گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر