کد خبر: 740479 A

جهان‌تیغ خبر داد:

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک از برگزاری جشنواره هفت هنر در سال آینده و همزمان ماه مبارک رمضان به همت کانون‌ها و انجمن‌های این اداره خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، فرحناز جهان‌‍‌‌‌تیغ در نشست خبری با شورای رسانه، خبرنگاران و فعالان مجازی شهرستان آبیک گفت: خبرنگاری و کار رسانه بسیار سنگین و تاثیرگذار است و خبرنگاران با انعکاس اخبار موجب می‌شوند مردم به حق و حقوق خود آشنا شده و از کسانی که می‌توانند حق خود را مطالبه کنند.

وی صداقت در تولید و محتوای خبر را از رسالت خبرنگاران ذکر کرد و اظهار داشت: تحقق صداقت در خبر، سبب می‌شود فرهنگ صداقت در اجتماع و افراد نهادینه شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک از برگزاری جشنواره هفت هنر در ماه مبارک رمضان به همت کانون‌ها و انجمن‌های این اداره خبر داد و تصریح کرد: در این جشنواره در بخش‌ها و رشته‌های مختلف هنری مسابقه برگزار می‌شود و به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا می‌شود.

جهان‌تیغ به برگزاری جشنواره عفاف و حجاب با اعلام آمادگی خانه طراحی اسلامی در قزوین در سال آینده اشاره و خاطرنشان کرد: مقدمات این جشنواره فراهم شده که پیگیری‌ها برای اجرای این جشنواره ادامه دارد.

وی افزود: در شش ماهه نخست سال آینده برنامه‌های مختلفی از سوی انجمن‌ها و کانون‌های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک اعم از نمایشگاه‌های طراحی، موسیقی هنرجویی، ورک‌شاپ، تئاتر و نمایش‌های خیابانی، کارگاه‌های تخصصی و نخستین مسابقه عکس حقوق شهروندی و نمایشگاه دفاع مقدس پیش‌بینی شده که به اجرا درمی‌آید.

این مسئول ادامه داد: همایش ویژه روز خبرنگار هم به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار (شهادت شهید صارمی خبرنگار جمهوری اسلامی) گرامیداشت شهید طهماسب شیخ‌حسنی از شهدای شهرستان آبیک و نخستین شهید خبرنگار استان قزوین در این شهرستان برگزار می‌شود.

جهان‌تیغ اضافه کرد: خبرنگاران شهرستان آبیک در یک سال فعالیت پرمشغله، وظیفه خود را در راستای اطلاع‌رسانی به نحو احسن انجام داده‌اند که از زحمات آنها قدردانی می‌شود.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جمهوری اسلامی جهان هنر ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر