کد خبر: 739908 A

معاون استاندار :

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: با توجه به رشد ساختمان‌های بلندمرتبه در استان قزوین، نیاز به نردبان‌های بلند داریم تا در زمان حادثه بتوانیم از وجود آنها استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی فرخزاد در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین که با حضور اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت کشور برگزار شد، اظهار کرد: تخصیص 30 درصد اعتبار ماده 10 و 12 بحران برای پروژه‌های متعددی که بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته آغاز شده، ضروری است.

فرخزاد اضافه کرد: با توجه به رشد ساختمان‌های بلندمرتبه در استان قزوین نیاز به نردبان‌های بلند داریم تا در زمان حادثه بتوانیم از وجود آنها استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: آمادگی لازم با ظرفیت‌های لازم را برای اینکه استان معین هستیم، وجود دارد و پایگاه هوانیروز شهید جواد امینی شهرستان آبیک و فرودگاه قزوین از ظرفیت‌های مناسبی است که می‌توانیم در زمان بحران از آنها بهره گیریم.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به قرار داشتن در آستانه سال جدید و ایام نوروز، مسئولان باید هوشیاری و جدیت بیشتری در زمینه ساخت وسازهای غیرمجاز داشته باشند و از این مهم و ساخت و ساز در حریم رودخانه‌ها جلوگیری کنند.

 

استان قزوین ایام نوروز رشد معاون مدیریت بحران استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر