کد خبر: 739524 A

سرهنگ خدایی خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین گفت: 2 قاچاقچی مواد مخدر در قزوین که به ترتیب حامل 22 کلیو و 600 گرم تریاک و 488 گرم شیشه بودند، طی 2 عملیات جداگانه توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ منصور خدایی امروز سه شنبه افزود: به دنبال اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران انتظامی قزوین حین ایست و بازرسی و کنترل خودرو های عبوری در مبادی ورودی قزوین به یک‌دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.

وی اظهار داشت: راننده پژو بدون توجه به فرمان ایست ماموران با سرعت بالا متواری شد که بلافاصله پس از طی مسافتی تعقیب و گریز در جاده نسیم شمال خودروی وی متوقف شد.

وی اضافه کرد: در بازرسی ماموران از این خودرو 22 کیلو و 600گرم تریاک در 39 عدد بطری آب معدنی کوچک که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین ادامه داد: ماموران این پلیس در اقدامی دیگر پس از متوقف کردن یک دستگاه اتوبوس در عوارضی آزاد راه 'قزوین- کرج' و بازرسی از آن 488 گرم مواد مخدر از نوع شیشه از یک مسافر اتوبوس کشف و متهم را به مقر پلیس انتقال دادند.

سرهنگ خدایی در پایان گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.

پلیس مبارزه با مواد مخدر قاچاقچی مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر