کد خبر: 739242 A

مدیرکل بازرسی استانداری قزوین:

مدیرکل بازرسی، نظارت بر عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین گفت: مدیران باید برای بهبود عملکرد خود و مجموعه مدیریتی شان، خودارزیابی را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، معصومه مرادیان روز سه‌شنبه در نشست با فرماندار تاکستان افزود: خودارزیابی موجب ارتقای عملکرد دستگاه های اجرایی می شود و این مهم در نهایت رضایتمندی بیشتر مردم را به همراه خواهد داشت.

این مسئول همچنین خاطرنشان کرد: خودارزیابی شاخص مهمی در ارتقای سلامت نظام اداری دارد.

وی با اشاره به اینکه بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی مستلزم بهبود مدیریت عملکرد در سازمان است، اظهار داشت: خود ارزیابی به عنوان ابزاری واقع گرا و همچنین ارزشیابی سالانه مدیران ادارات شهرستانی توسط فرمانداران باید به طور جدی دنبال و پیگیری شود.

مدیرکل بازرسی، نظارت بر عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین همچنین بر صیانت از حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و از آن به عنوان یک مقوله بسیار مهم برای ارتقای سلامت در نظام اداری یاد کرد و گفت: فرمانداران در شهرستان ها باید وضعیت این حوزه را ارزیابی کرده و بر آن نظارت کنند.

مرادیان همچنین خاطرنشان‌کرد: فرمانداران مسئولیت نظارت بر نحوه خدمات‌رسانی به مردم، نظارت بر رسیدگی و پاسخگویی دستگاه‌های شهرستانی به مطالبات و شکایات مردمی و همچنین نظارت بر اجرای قانون ارتقای سلامت اداری توسط دستگاه‌های شهرستانی را برعهده دارند.

حقوق خدمات رسانی به مردم دستگاه های اجرایی شاخص فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر