کد خبر: 738899 A

فرماندار آبیک :

فرماندار شهرستان آبیک گفت: خیران مدرسه ساز بدانند که در ساخت مدرسه در شهرستان آبیک دغدغه‌ای نخواهند داشت چرا که به عنوان کارگزار و خدمتگزار در خدمت خیران و همگام و همدل آنان هستم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام احمدپور در جشنواره خیران مدرسه‌ساز شهرستان آبیک که در سالن سمائیان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: گذشتن از مال، منال و داشته ها کار بسیار سختی است که خیران با روح متعالی و عزم جدی سرمایه خود را برای آموزش و پرورش هزینه می‌کنند.

وی افزود: کسانی که در حوزه مدرسه‌سازی سرمایه‌گذاری می‌کنند در واقع بنیان جامعه را می‌سازند.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: نتیجه مساعدت خیران در امر مدرسه‌سازی شاید در سیر زمانی، طولانی شود اما حاصل می‌شود.

احمدپور اضافه کرد: نتیجه سرمایه‌گذاری خیران در امر مدرسه سازی قرار گرفتن افراد مختلف در مسندهای جامعه است که پایه تحقق این مهم توسط خیران بنا نهاده شده است.

وی خاطرنشان کرد: خیران مدرسه ساز بدانند که در ساخت مدرسه در شهرستان آبیک دغدغه‌ای نخواهند داشت چرا که به عنوان کارگزار و خدمتگزار در خدمت خیران و همگام و همدل آنان هستم.

این مسئول تصریح کرد: شهرستان آبیک به عنوان شهرستان شاخص مدارس خیری مطرح است که به همت مسئولان ادارات کل سابق و فعلی آموزش و پرورش استان قزوین و نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین و همچنین مسئولان سابق و فعلی شهرستان آبیک تحقق یافته است.

 

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان قزوین سرمایه مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر