کد خبر: 737526 A

زرآبادی:

نماینده مردم قزوین، آبیک والبرز در مجلس شورای اسلامی رویکرد وزارت ورزش و جوانان را تمرکز در ایجاد خانه‌های ورزش روستایی و گسترش ورزش همگانی بیان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سیده‌ حمیده زرآبادی در مراسم تجهیز ۲۰ خانه ورزشی قزوین و افتتاح خانه ورزش روستای فارسیان گفت: رویکرد وزارت ورزش و جوانان، تمرکز در ایجاد خانه‌های ورزش روستایی و گسترش ورزش همگانی است.

وی افزود: خانه‌های ورزش روستایی علاوه بر ایجاد نشاط و شور و انگیزه برای نوجوانان و جوانان روستا موجب افزایش فعالیت بدنی و تخلیه انرژی آنان و حرکت آنان در مسیر درست می‌‌شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصویب ۲۷ صدم درصد درآمد از مالیات بر ارزش افزوده به ورزش توسط مجلس، سبب باز شدن دست وزرات ورزش و جوانان در حوزه‌های ورزشی و ورزش همگانی و روستایی شد، اظهار داشت: استان قزوین اگرچه از نظر مساحت و جمعیت نسبت به بسیاری از استان‌ها کوچک‌تر است اما قهرمانان ورزشی این استان، بزرگ هستند و بزرگ بودن قهرمانان به توجه ویژه از سوی وزارت ورزش و جوانان نیاز دارد.

وی ادامه داد: با تلاش‌های بسیار، تیم‌های بانوان استان قزوین نتایج خیلی خوبی را در مسابقات مختلف کسب کرده‌اند که باید توجه ویژه‌تر به ورزش بانوان استان صورت گیرد. امیدواریم در سال ۹۸ اتفاقات بهتری برای ورزش استان قزوین رقم بخورد.

انرژی مجلس شورای اسلامی وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان ورزش همگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر