کد خبر: 735551 A

دفتر استانداردسازی سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین عصر یکشنبه در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیرکل استاندارد افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، دفتر استاندارد سازمان نظام مهندسی قزوین با هدف تعیین راهبردها و اولویت‌ها و ارایه پیشنهادات مرتبط با استانداردسازی صنعت ساختمان راه اندازی شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در آئین افتتاح این دفتر که همزمان با برگزاری نشست کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقای کیفیت و خدمات کالا برگزار شد، گفت: نتایج بازرسی‌ها و کنترل‌های نظارتی اداره کل استاندارد باید توسط دستگاه‌ها مورد ارزیابی و تحلیل قرار بگیرد.

علی فرخزاد با بیان اینکه ارتقای استاندارد را نباید هزینه بلکه باید سرمایه‌گذاری برای حفظ منابع بدانیم، اظهار داشت: راه‌اندازی دفتر استانداردسازی نظام مهندسی گامی خوب برای ارتقای استاندارد در صنعت ساختمان قزوین به شمار می رود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین افزود: معیارهای استاندارد ساختمانی از نما و مصالح ساختمانی گرفته تا موتورخانه می‌توانند مورد بازنگری قرار بگیرند تا در نهایت یک ساختمان استاندارد و ایمن داشته باشیم.

سازمان نظام مهندسی قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر