کد خبر: 735390 A

فرماندار شهرستان آبیک گفت: تمام دستگاه‌های شهرستان آبیک مکلف هستند یک مکان برای ایام تعطیلات نوروزی در اختیار ستاد نوروزی قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام احمدپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک اظهار کرد: با همکاری خانواده خیر مرحوم سمائیان ساخت بزرگترین مجتمع آموزشی شهرستان آبیک آغاز شده که بر اساس استانداردها، بسیار شکیل و مستحکم احداث می‌شود.

وی به برگزاری جشنواره خیران مدرسه‌ساز در هفته آینده اشاره کرد و افزود: لازم است در این جشنواره از خیرانی که طی سال‌های اخیر در احداث فضاهای آموزشی در شهرستان آبیک نقش ایفا کرده‌اند و فراموش شده‌اند، دعوت به عمل آمده و برای آنان کرامت قائل شده و تجلیل کنیم.

فرماندار شهرستان آبیک با اشاره به برگزاری بزرگداشت شهیدان و شهدای دانش‌آموز ویژه بهمن بیگ‌زاده در اردیبشهت ماه سال آینده ادامه داد: تمام مسئولان دستگاه‌های مربوطه باید در برگزاری این برنامه حمایت و مساعدت لازم را داشته باشند تا بزرگداشت در شأن شهدا به ویژه شهید دانش‌آموز 13 ساله بیگ‌زاده برگزار شود.

این مسئول آماده‌سازی اسکان‌های اداره آموزش و پرورش برای مسافران نوروزی تاکید و تصریح کرد: تمام دستگاه‌های شهرستان آبیک مکلف هستند یک مکان در ایام تعطیلات نوروزی در اختیار ستاد نوروزی قرار دهند تا مردم و مسافران نوروزی استفاده کرده و از این شهرستان خاطره خوشی در اذهانشان باقی بماند.

فرماندار شهرستان آبیک افزود: ظرفیت‌ها و شاکله‌های موجود در شهرستان آبیک پررنگ‌تر از جاهای دیگر است که می‌توان به نقش و سهم این شهرستان در تولید تخم‌مرغ، گوشت سفید، شیر، قارچ و غیره اشاره کرد.

 

ایام تعطیلات نوروزی خانواده شورای آموزش و پرورش مدرسه مسافران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر