کد خبر: 734050 A

اولین همایش کارآفرینی استارت‌آپ شهرخلاق روز چهارشنبه در شهر قزوین شروع شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، این همایش فرهنگی و اجتماعی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین از امروز تا دهم اسفند ماه برگزار می‌‌شود.

در این همایش گروه‌‌‌های مختلف استارت‌‌‌‌آپی در رشته‌‌های مختلف گردشگری، حمل و نقل پاک، فرهنگ ترافیک، محیط زیست، پسماند، آتش‌‌نشانی و خدمات ایمنی حضور دارند.

این همایش برای نمایش پویایی ایده‌‌ها و نوآوری برای بهتر اداره کردن شهر قزوین در رده نوجوان و جوان برگزار شده است.

در افتتاحیه این همایش، مرتضی طالع ماسوله رییس دبیرخانه شورای عالی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه رویکرد تحول‌‌گرایانه گره گشای مشکلات شهری است، گفت: اجرای دوشنبه‌‌‌های استارت آپی در قزوین بهترین گزینه برای دیدن ایده‌‌های همه مردم در سطح اجتماعی است.

وی افزود: امروزه شهرداری‌‌ها نیازمند ایده‌‌های همه جوانان شهر هستند تا بتوانند شهری همسو با پیشرفت علم و فناوری داشته باشند.

رییس دبیرخانه شورای عالی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ادامه داد: رویکرد تحول در شهر نیازمند فکر نو است و باید در همه مراکز کارآفرینی ایده‌‌های مختلف و نظرات همه ایده‌‌‌پردازان مورد سنجش واقع شود تا با برنامه‌‌ریزی‌‌های درست و علمی شهری سراسر شاد و به روز را در آینده‌‌های نه چندان دور بازآفرینی کنیم.

همایش کارآفرینی شهر خلاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر