کد خبر: 733479 A

سرهنگ بیگلری خبر داد:

رئیس پلیس راه استان قزوین از کشته شدن پنج نفر و مصدومیت 2 نفر در حوادث رانندگی روز سه شنبه در محورهای مواصلاتی استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ نصراله بیگلری افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110مبنی بر یک مورد تصادف در کیلومتر ۵۶ لاین جنوبی آزاد راه 'قزوین _ زنجان' بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی بیان داشت: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد، یک دستگاه پژو آردی با یک دستگاه کامیون برخورد که متاسفانه راننده و ۲ سرنشین 'پژو آردی' بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند.

رئیس پلیس راه استان عنوان کرد: کارشناسان پلیس راه، علت تصادف را عدم توجه به جلو راننده پژو آردی ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کردند.

سرهنگ بیگلری افزود: در حادثه ای دیگر در کیلومتر ۳۸ لاین جنوبی آزاد راه قزوین -کرج روبروی پادگان جوادنیا یک دستگاه سواری دووبنا به عللی واژگون شد که متاسفانه در این حادثه ۲ نفر فوت و ۲ سرنشین نیز مصدوم و به مراکز امدادی اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه از نظر کارشناسان ، خستگی و خواب آلودگی راننده علت اصلی واژگونی بوده است به همه شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه حین رانندگی، رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخ رانندگی نباشیم.

استان قزوین تصادف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر