کد خبر: 733475 A

علی رحمانی مطرح کرد:

معاون برنامه‌ریزی سازمان برنامه و بودجه قزوین گفت: این سازمان برای کمک به رونق گردشگری آماده تامین اعتبار تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی برای نصب در مبادی ورودی استان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی رحمانی در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر قزوین افزود: توجه ویژه به حوزه گردشگری از اولویت‌های توسعه استان قزوین به شمار می‌رود.

وی اظهار داشت: پرداختن به موضوع گردشگری الکترونیک و معرفی ظرفیت‌های استان در فضای مجازی از طریق یک برنامه نرم‌افزاری می‌تواند در آشنایی هموطنان و گردشگران و انتخاب قزوین به عنوان مقصد گردشگری نقش موثری داشته باشد.

وی همچنین اظهار داشت: استان‌هایی مانند تهران و البرز بزرگترین جامعه آماری مخاطب استان قزوین به شمار می‌روند و نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در این استان‌ها می‌تواند تاثیر به‌سزایی در آشنایی جامعه هدف با ظرفیت‌های گردشگری قزوین داشته باشد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برای استفاده از این ظرفیت و تامین اعتبار برای نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در مبداء آمادگی دارد.

رحمانی ساماندهی پارکینگ‌های عمومی در روستاهای مقصد به‌ویژه برای ایام نوروز و تابستان، ایجاد انگیزه اقتصادی برای روستاییان، اطلاع‌رسانی یک‌پارچه درباره ظرفیت‌های تاریخی– فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری استان و اجرای دوباره ویدئو مپینگ در میادین ورودی شهر و یا نقاطی مانند سعدالسلطنه و عالی قاپو را از برنامه‌های حائز اهمیت برای ایام نوروز عنوان کرد که می‌توانند به رونق گردشگری استان کمک کنند.

استان قزوین سازمان برنامه و بودجه گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر