کد خبر: 732624 A

نعمتی خبر داد؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبیک از برپایی نمایشگاه فروش بهاره عرضه مستقیم کالا در این شهرستان خبر داد.

مرتضی نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: نمایشگاه فروش بهاره عرضه مستقیم کالا با بیش از 50 غرفه در 10 اسفند ماه در سالن ورزشی کارگران جنب اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آبیک برپا می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه غرفه‌هایی ازمایحتاج عمومی مردم اعم از پوشاک، آجیل، شیرینی‌جات، لبنیات، لوازم خانگی و مبل و غیره دایر می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبیک ادامه داد: برای محصولاتی که در نمایشگاه به فروش می‌رسد، بین پنج تا 15 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

نعمتی اضافه کرد: با توجه به اینکه تعداد واحدهای صنفی در شهرستان آبیک بالاتر از میانگین کشوری است و با رکورد فروش مواجه هستند، از واحدهای صنفی برای شرکت در این نمایشگاه دعوت به عمل آمده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از تعدادی از شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا دعوت شده که برخی اعلام آمادگی کرده‌اند.

این مسئول با اشاره به برپایی نمایشگاه فروش بهاره عرضه مستقیم کالا پس از سه سال در شهرستان آبیک تصریح کرد: این نمایشگاه با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم، برای تسکین بر وضعیت معیشتی مردم برپا می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبیک یادآور شد: نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا با همکاری فرمانداری شهرستان آبیک و مساعدت ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، اتاق اصناف و نیروهای انتظامی و آتش‌نشانی در شهر آبیک برپا می‌شود.

نعمتی افزود: نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا از روز جمعه این هفته 10 اسفند ماه تا بیستم اسفند در سالن ورزشی کارگران اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آبیک دایر است.

 

اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان جهاد کشاورزی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت کار و رفاه اجتماعی نمایشگاه بهاره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر