کد خبر: 731148 A

طی مراسمی صورت گرفت؛

برگزیدگان جامعه کار و تولید و منتخبان سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی کارگران قزوین روز پنجشنبه در مراسمی با حضور مسئولان استانی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، این مراسم با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، مسعود بابایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان کارفرمایی و کارگری استان برگزار شد.

در بخش کارگران نمونه استانی، محمود مدنی از شرکت نیرومحرکه، عبدالمجید دیناروند از نیروگاه شهید رجایی و رضا خادم مولا از شرکت کشت و صنعت ایران و در بخش کارگران منتخب نیز یونس علی دشتدار، هادی بغدادی، نبی الله حق وردی لو و مسعود رضایی نودهی عنوان های برتر را کسب کردند.

در حوزه گروه های کار منتخب نیز سالار مهاجرانی، سید جمال بهادر، هادی اهوارکی و مجتبی پیوندچی به همراه گروه النا راسی، مجتبی پیوند چی، نبی الله حق وردی لو و مجید علیرضالو و گروه سالار مهاجرانی، سید جمال بهادر، میثم کبیری و مجتبی پیوندچی حائز عنوان برتر شدند.

مهدی قراخانی، سمیه حسن زاده، راضیه قویدل به همراه گروه رضا کوچنانی، ملک محمدی، پارسا فلاح شیخلری و گروه محمدرضا صالحی و علی رجبی دیگر نفرات برتر گروه های منتخب کار اعلام شدند.

در گروه های کار نمونه نیز رامین شجاع قره باغ، محمد غفوری، ابوالفضل نفری و فائزه راد به همراه علی زرآبادی پور، وحید سفری و مریم سه ده زاده به ترتیب اول و دوم شدند.

در بخش کارگران منتخب استانی نیز عباس مقدم، اصغر لطیفی ماشمیانی، رضا صفری، احمد محمدی، رضا پورشیخ و مهناز ماستری فراهانی به عنوان برتر رسیدند و شرکت هنکل نیز به عنوان واحد نمونه استانی معرفی شد.

در حوزه کارفرمای سلامت محور از مهدی دهقان، در بخش خانه بهداشت منتخب از امیرهوشنگ ذاکرانی و در بخش بانوان کوشا در رعایت و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در محیط کار نیز از زینب پورخانی تجلیل شد.

در این مراسم همچنین از سعید علی اکبری و رضا دوستی و در رشته حفظ 20 جزء محمود میرزایی، 10 جزء مهدی قربانقلی، بهلول مرادی و حسن تاچه بندها، در قرائت میثم سروری فر و محسن قلی پور در رشته ترتیل محمدرضا رجبی شاد، حسین خلیلی و احمد عبدالهی، در رشته مفاهیم اکبر شعبانی و محسن زیودار به عنوان نفرات برتر مسابقات قرانی کارگران استان تجلیل به عمل آمد.

اعظم اکبری، سمیه محمدیان فر و نرگس درزی رامندی، در رشته 20 جزء گل جهان زارعی، سپیده کلهر چگینی، زهرا جمشید زاده و الهام ولائی ها، در حفظ 10 جزء فاطمه صفرزاده، زهرا عابدیها و سمیه یوسفی، در قرائت زهرا کریمخانی زند، سحر خوب نژاد و راضیه بدرخانی، در رشته ترتیل حمیده احمدی، فرنگیس عشایری و بتول احمدی و در مفاهیم زهرا زهدی شریف و خدیجه السادات مهدی الحسینی نیز در بخش خواهران این مسابقات به عنوان برتر دست یافته بودند که در این مراسم از آنها تجلیل شد.

در ادامه این مراسم از خانواده شهید محمدعلی بمانی تجلیل به عمل آمد.

جامعه خانواده زینب مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی عفاف و حجاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر