کد خبر: 731133 A

زاهدی مطرح کرد:

استاندار قزوین گفت: تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه های خرد برای انجام کارهای بزرگ، از ضروریات اقتصاد کشور به شمار می رود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در نشست با فعالان تعاونی‌های کشاورزی قزوین افزود: رونق تعاون در بخش کشاورزی و طرح های روستایی از جمله مواردی است که باید آنرا با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: برای حل مشکلات آبی کشاورزان و دامداران باید تعامل و تفاهم بیشتری بین دستگاه ها صورت پذیرد.

استاندار قزوین همچنین با اشاره به دریافت هزینه های مرتبط با حقابه و نظارت بر کنتورهای هوشمند و اختلاف نظر جهاد کشاورزی و آب منطقه ای در این خصوص،گفت: لازم است به منظور حل این مسئله نشست مشترک برای تعامل و مفاهمه در این خصوص تشکیل شود.

استاندار قزوین همچنین گفت: اگر مشکلات کشاورزان در حوزه حق آبه و نظارت بر کنتورهای هوشمند در استان با برگزاری نشست های مشترک حل نشد ، لازم است که مباحث در کارگروه حفظ حقوق بیت المال مطرح شود.

وی همچنین گفت: ساخت و ساز در حریم رودخانه ممنوع است و اگر مجوزی وجود دارد جهاد کشاورزی باید برای جبران خسارت رضایت این افراد را اخذ کند.

اقتصاد کشور حقوق سرمایه مشکلات نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر