کد خبر: 731114 A

بابایی عنوان کرد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: اشتغالزایی و ثبات اشتغال از سوی واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران در شرایط کنونی کشور یک فعالیت جهادی محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مسعود بابایی در آئین اختتامیه جشنواره امتنان از برگزیدگان جامعه کار و تولید و منتخبین سیزدهمین مسابقات قرآنی کارگران قزوین تاکید کرد: خوشبختانه طی سال های گذشته در حوزه کارگری استان علاوه بر توجه به رشد و گسترش واحدهای صنعتی، در بخش های فرهنگی و ورزشی کارگران نیز اقدامات قابل توجهی نیز صورت گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری این مراسم،گفت:برای گزینش برگزیدگان جامعه کار و تولید قزوین اسامی 60 واحد نمونه به کمیته های بدوی ارسال شد و پس از بررسی در اختیار کارگروه و کارشناسان صنعت، معدن و تجارت و سازمان فنی و حرفه ای قرار گرفت.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی افزود: این جشنواره که ابتکاری از سوی وزارتخانه است، موجب دلگرمی و انگیزه کارآفرینان و سرمایه گذاران می شود.

وی در ادامه به حوزه منتخبان بخش قرآنی نیز اشاره و تاکید کرد: همه ساله شاهد برگزاری این رقابت ها هستیم و در این دوره نیز 160خواهر و 125 برادر در بخش قرائت و حفظ 10 و 20 جز و کل قرآن کریم حضور داشتند.

اشتغال جامعه رشد سرمایه گذاران کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر