کد خبر: 730793 A

یعقوبی بیان کرد؛

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آبیک گفت: نمونه گوشتهای مصرفی رستوران‌ها و مطبخ های بازدید شده شهرستان آبیک به آزمایشگاه مرجع تعیین نوع گوشت استان قزوین ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مرتضی یعقوبی در جلسه شورای ترافیک و ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان آبیک اظهار کرد: اخیرا در قالب طرح تشدید نظارت بر عرضه فرآورده‌های دام خامی، بازدید مشترک از تعدادی از رستوران‌ها و مطبخ های شهرستان آبیک صورت گرفت.

وی افزود: نمونه گوشت های مصرفی رستوران‌ها و مطبخ های بازدید شده به آزمایشگاه مرجع تعیین نوع گوشت استان قزوین  ارسال شده که پس از ارائه نتایج، اگر گوشتهای مصرفی از نظر بهداشتی مشکل داشته باشد دامپزشکی ورود می‌یابد و اگر سایر تخلفات وجود داشته باشد دستگاههای ذیربط برخورد خواهند کرد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آبیک ادامه داد: نظارت بر رستوران‌ها و مطبخ ها  و مراکز دیگر  در ساعات اداری، غیراداری و تعطیل از سوی اکیپهای شبکه دامپزشکی به صورت مستمر ادامه خواهد یافت.

یعقوبی خاطرنشان کرد:  آزمایشگاه تشخیص نوع گوشت استان قزوین  از معدود آزمایشگاه ها در کشور است که نوع گوشت تشخیص داده شده و از استانهای دیگر هم نمونه گوشت به این آزمایشگاه آورده می‌شود.

 

استان قزوین رستوران ها گوشت دامپزشکی تشدید نظارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر