کد خبر: 726745 A

قوامی مطرح کرد:

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: جریان‌های مختلف سیاسی در کنار مردم حضور باشکوهی رقم زدند؛ حضوری که عاملی برای وحدت و هم افزایی برای رسیدن به یک هدف مشترک یعنی عزت ایران و انقلاب است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سیده منیره قوامی سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر قزوین با تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی و قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال 97 گفت: مانند سال‌های گذشته جریان‌های مختلف سیاسی دوشادوش یکدیگر همگام با مردم در جشن بزرگ انقلاب شرکت کردند؛ حضوری که نشان از پایبندی همه جریان‌های سیاسی در کشور به آرمان‌های انقلاب و نظام دارد.

وی با بیان اینکه اختلاف سلیقه و دیدگاه در گروه‌های سیاسی نباید منجر به تضعیف و تخریب یکدیگر شود، افزود: اختلاف موجود در بین احزاب و جریان‌های سیاسی اختلاف در روش‌ها است؛ اما در نهایت همگی برای رسیدن به یک هدف مشترک که عزت ایران و انقلاب است مسیری واحد دارند.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی قزوین همچنین حضور مردم قزوین در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن 97 را حماسی و باشکوه دانست و  بیان کرد: به‌دلیل مشکلات اقتصادی در کشور انتظار جهانی این بود که حضور مردم در جشن چهل سالگی انقلاب کم‌رنگ باشد؛ اما همان‌طور که دیدیم نه تنها در قزوین بلکه در سراسر ایران علیرغم شرایط بد جوی از جمله بارندگی، مردم و حتی جوانانی که به‌دلیل مشکلاتی مانند بیکاری در فشار هستند، راهپیمایی باشکوهی رقم زدند؛ حضوری که نشان از غیرت‌مندی و وفای مردم به انقلابی است که برای آن خون و جان داده‌اند.

 منیره قوامی با بیان اینکه راهپیمایی باشکوه 22 بهمن نباید این سوءتفاهم را ایجاد کند که مردم از وضعیت موجود و عملکرد مسئولان رضایت دارند، افزود: پیام حضور حماسی و باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن به مسئولان این است که بعد از گذشت چهل سال همچنان بر میثاقی که با انقلاب بسته‌اند پایبندند و حضورشان برای حمایت از اصل انقلاب و نظام است.

سخنگوی پارلمان محلی قزوین در پایان تصریح کرد: مسئولان باید قدردان همراهی ملت ایران باشند و در مسیر خدمت به این مردم تمام توان خود را در حوزه‌های مختلف از جمله رفع مشکلات معیشتی به‌کار گیرند.

۲۲ بهمن انقلاب ایران شورای اسلامی شهر محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر