کد خبر: 726717 A

در پیامی مشترک انجام شد؛

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین و استاندار قزوین در پیامی از حضور گسترده، پرشور و معنادار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه دراستان و امام جمعه قزوین طی پیامی مشترک از حضور گسترده، پرشور و معنادار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جشن چهلمین سالگی انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی کردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الذی هدانا لهذا و ما کنّا لنهتدی لولا أن هدانا الله

خدای متعال را سپاسگزاریم که در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، مرد و زن و پیر و جوان و نوجوان و خردسال استان همچون دیگر نقاط کشور با حضور معنادار خود و لبیک به دعوت امام المسلمین حماسه‌ای جاودان خلق کردند که در کتاب تاریخ انقلاب ماندگار خواهد بود.

پیام این حضور برای دشمنان خارجی و داخلی انقلاب اسلامی یأس و ناامیدی و سرخوردگی بود. دوستان انقلاب اسلامی نیز در داخل کشور و اقصی نقاط جهان امید به آینده روشن و پیروزی مستضعفین بر مستکبرین عالم را از این حرکت مردمی برداشت خواهند کرد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: ضمن تشکر از یکایک مردم شریف استان که این حماسه را آفریدند و تمام خدمتگزاران انقلاب که در برگزاری راهپیمایی و تأمین نظم و امنیت آن تلاش کردند، از خدای متعال ظهور امام عصر (عج) و اتصال انقلاب اسلامی به حکومت جهانی موعود را خواستاریم.

 

۲۲ بهمن استان قزوین انقلاب اسلامی نماینده ولی فقیه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر