کد خبر: 726231 A

با حضور سخنگوی سازمان انرژی اتمی انجام شد ؛

ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری قزوین با 120 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، صبح امروز -یکشنبه 21 بهمن ماه- ساختمان مرکزی پارک علم و فناوری قزوین به نام علی اکبر صالحی دانشمند و پژوهشگر قزوینی و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران نامگذاری شده است.

در مراسم افتتاح این ساختمان بهروز کمالوندی معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران، مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان حضور داشتند.

رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین در این مراسم گفت: این پارک در سال 90 فعالیت خود را در استان آغاز کرد و هم اکنون 30 هکتار وسعت، چهار هزار و 600 متر مربع زیربنا و 80 واحد فناور مستقر دارد.

یوسف گرجی مهلبانی افزود: به دنبال راه اندازی یک محیط کسب و کار ویژه در استان هستیم تا تعامل و ارتباط بیشتری با شرکت های دانش بنیان و فناور برقرار کنیم.

وی با اشاره به دستاوردهای این پارک افزود: استقرار 19 موسسه فعال در سطح بین‌الملل، تولید موتورهای جایگزین دیزل ژنراتور آمریکا و فعالیت 106 واحد در حوزه آی تی از دستاوردهای بزرگ این پارک علم و فناوری در چهل سالگی انقلاب اسلامی هستند که امیدواریم در ادامه نیز شاهد رشد و شکوفایی بیشتر این پارک باشیم.

 

 

آی تی انقلاب اسلامی سازمان انرژی اتمی علم و فناوری معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر