کد خبر: 726141 A

طی مراسمی و با حضوراستاندار قزوین، پروژه خروجی‌های پست برق 63.20 پونک قزوین افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، طی مراسمی و با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، بهادیوند چگینی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قزوین و دیگر مسؤولان استان، پروژه خروجی‌های پست برق 63.20 پونک قزوین افتتاح شد که در پنج هزار و 118 متر شبکه 20 کیلوولت جهت توسعه فیدرهای برق شهرستان قزوین و کاهش خاموشی‌ها در مواقع عادی و بحران احداث شده است.

کابل‌کشی فشار متوسط زمینی پروژه مذکور به طول 795 متر، احداث شبکه فشارمتوسط هوایی تمکداره به طول 942 متر و احداث شبکه فشار متوسط هوایی دو مداره به طول دو هزار و 597 متر است.

تقویت شبکه فشار متوسط از تکمداره به دو مداره به طول 784 متر است که هزینه آن 4 میلیارد و 20 میلیون  ریال از اعتبارات شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تامین شده که مقدار 4 فیدر از 12 فیدر پست 63 در حال استفاده است که 6 فیدر هم در آینده نزدیک اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد.

سعید بهادیوندچیگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در این مراسم اظهار کرد: پس از احداث پست 63 کیلوولتی پونک قزوین خروجی‌ها از پست خارج شده و نقاط مختلف را تغذیه می‌کند که از مهم‌ترین کارهای زیرساختی شرکت نیروی برق برای ایجاد مانور است.

وی افزود: این پست منطقه دانشگاه آزاد اسلامی و بیمارستان و نقاط دیگر را پوشش می‌دهد و حدود 795 متر کابل‌کشی 20 کیلوولت صورت گرفته است.

این مسؤول ادامه داد: پروژه پست 63 کیلوولتی با حداقل هزینه انجام شده است و در خصوص مشترکان بالادست اتوبان هیچ مشکلی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین اضافه کرد: مرکز پرتودهی به 12 مگاوات برق نیاز دارد که از خطوط انتقالی که از شمال اتوبان عبور می‌کند، باید فیدری مجزا کشیده شود که مشکلی در این زمینه نداریم و با پست جدید رینگ می‌کنیم.

 

 

استان قزوین برق بیمارستان پوشش دانشگاه آزاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر