کد خبر: 726134 A

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین:

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین گفت: مردم شایعات دشمنان مبنی بر جشن نگرفتن 40 سالگی انقلاب را با حضور پرشور در یوم‌الله 22 بهمن برهم زده و خنثی کنند.

عیدعلی کریمی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: کارگران بیشترین سهم را در انقلاب اسلامی داشتند که این مهم را با عمل خود ثابت کرده‌اند که امروز هم نقش بسزایی در چرخه تولید و اقتصاد کشور دارند.

وی افزود: کارگران پیش از پیروزی انقلاب در اعتصابات کارگری در پالایشگاه‌های نفت و در زمان پیروزی انقلاب اسلامی همسو با مسئولان در راهپیمایی‌های سراسری حضور داشته‌اند.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین ادامه داد: کارگران در هشت سال جنگ تحمیلی شرکت کردند و یا در پشتیبانی جنگ تحمیلی نقش ایفا کرده‌اند؛ همچنین در ماه هم، یکی دو روز از حقوق خود را برای کمک به جبهه اختصاص می‌دادند.

وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حضوری ملی دانست و خاطرنشان کرد:  طی 40 سال اخیر مردم با حضور خود در صحنه‌های مختلف، دشمنان را به عقب راندند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین افزود: امروز دنیا و آمریکا به راهپیمایی 22 بهمن ملت ایران چشم دوخته که لازم است مردم شایعات دشمنان مبنی بر جشن نگرفتن 40 سالگی انقلاب را با حضور خود خنثی کرده و دروغ پردازی‌های دشمنان  را نقش برآب کنند.

کریمی ادامه داد: مردم طی 40 سال گذشته، در تمام مناسبت‌ها و راهپیمایی‌ها حضور یافته و پای کار بوده‌اند که مسوولان باید قدر مردم را بدانند چرا که مردم همواره پشتیبان نظام و آرمان‌های انقلاب هستند.

 

۲۲ بهمن استان قزوین انقلاب انقلاب اسلامی حقوق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر