کد خبر: 725916 A

صالحی به ایلنا خبر داد:

سرپرست امور شهری و شورایی استانداری قزوین گفت: از سال 95 تاکنون، یک هزار و 150 میلیارد تومان اعتبارات دولتی از بخش مالیات بر ارزش افزوده بین شهرداری‌ها توزیع شده است.

مصطفی‌صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهارکرد: بعد از تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده، از سال 95 تاکنون یک هزار و 150میلیارد تومان اعتبارات دولتی بر اساس سرانه جمعیت و به طور کاملا مساوی بین شهرداری‌های استان قزوین توزیع شده است.

وی با بیان اینکه استان قزوین در حوزه مدیریت پسماند پیشتاز بوده است، افزود: در حال حاضر پسماند 18 شهر استان قزوین به سایت محمدآباد منتقل می‌شود که برای مدیریت، پردازش، دفن و تولید کمپوست این سایت چندین سرمایه‌گذار اعلام آمادگی کرده‌اند که موضوع در حال پیگیری است.

سرپرست امور شهری و شورایی استانداری قزوین ادامه داد: پیش از انقلاب اسلامی میزان فضای سبز در استان قزوین حدود 20 هکتار بوده که اکنون به یک هزار و 17 هکتار رسیده و این فضاها به غیر از فضای به عنوان نمونه پارک فدک و پارک امام علی (ع) بوئین‌زهرا است.

صالحی جمعیت شهری استان قزوین را پیش از انقلاب، 170 هزار نفر ذکر و اضافه کرد: در حال حاضر، جمعیت شهری استان قزوین به 965 هزار نفر رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب اسلامی، پنج شهر در استان قزوین وجود داشت که تاکنون حدود 20 شهر در استان تاسیس شده و در شهرها به مردم خدمات‌رسانی ارائه می‌شود.

انقلاب سرمایه شهرداری فضای سبز مالیات بر ارزش افزوده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر