کد خبر: 725195 A

زرآبادی مطرح کرد:

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در تامین اجتماعی باید با دستان توانمند مسؤولان سازمان تامین اجتماعی با توجه به بودجه‌هایی که دارد، صورت گیرد.

به گزارش خبرنگاز ایلنا از قزوین، سیده حمیده زرآبادی در مراسم افتتاح ساختمان اداری و اورژانس تامین اجتماعی استان قزوین اظهار کرد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در تامین اجتماعی باید با دستان توانمند مسؤولان سازمان تامین اجتماعی با توجه به بودجه‌هایی که دارد، صورت گیرد.

وی افزود: قطع به یقین مجلس و نمایندگان هم کنار سازمان تامین اجتماعی برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که بیشتر آنها کارگران و قشرهای ضعیف جامعه هستند، گام برمی‌دارد تا این اتفاق مثبت رقم بخورد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس ادامه داد: سرانه تخت‌های بیمارستانی تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی پایین است و برای مراجعه زمان‌های طولانی نوبت‌دهی وجود دارد.

زرآبادی اضافه کرد: هرچقدر از مرکز استان قزوین فاصله بگیریم ارائه خدمات به مردم در حوزه درمان کمتر می‌شود و متمرکز نبودن باید رعایت شود.

وی با تاکید بر افزایش سرانه تخت‌های بیمارستانی به ویژه در حوزه زنان خاطرنشان کرد: زنان مسؤولیت‌های بزرگی بر دوش دارند و محور خانواده محسوب می‌شوند که در ارائه خدمات در انتها قرار می‌گیرند.

این نماینده مجلس اذعان کرد: بسیاری از بیمه‌‍شدگان تامین اجتماعی کارگران هستند و در حوزه سلامت و درمان مثث وزارت بهداشت و درمان، تعاون کار، رفاه و اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی باید همفکری لازم را داشته باشند.

تامین اجتماعی حقوق سازمان تامین اجتماعی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر